ANALÝZA POŠKOZENÍ VOZIDEL- elektronická verzia PDF

Kód: 82
Novinka
€63
Skladom

Sprievodca metódami dokumentácie a kvantifikácie deformačnej energie.

Ide o  elektronickú verziu knihy vo formáte PDF.

Rok vydania: 2023
Autor: K. Bucsuházy, P. Moravcová, M. Semela, M. Bilík, R. Mikulec, M. Křižák, M. Belák, A. Bradáč, J. Dlugoš, R. Zůvala a kol.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cieľom knihy je stať sa praktickou príručkou v procese dokomentovania  a analýzy dopravných nehôd. Zámerom knihy nie je poskytnúť plnohodnotný prehľad všetkých metód nutných pre analýzu nehodového deja ani svojím rozsahom pokryť všetky možné varianty dopravných nehôd. Publikácia sa primárne  zameriava na poškodenia, ktoré vznikajú po zrážke dvoch dvojstopových vozidiel. Tieto postupy sú pre názornosť a lepšie pochopenie ilustrované na konkrétnych prípadoch. 

Prvá časť knihy sa venuje dokumentácii poškodenia s využitím nie len konvenčných dvojrozmerných  metód ale aj prostredníctvom moderných metód a meracích prístrojov. V druhej časti knihy sú predstavené rôzne metódy pre analýzu poškodenia a kvantifikáciu deformačnej energie, resp. EES. V oboch častiach knihy komunikujeme výhody a obmedzenia týchto metód a postupov v praxi, aby ste vo vzťahu ku konkrétnemu poškodeniu vozidla a priebehu dopravnej  nehody mohli zvoliť tú najvhodnejšiu metódu. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Literatúra
Hmotnosť: 1.12 kg